Koruyucu Kaplamalar

neme,korozyona,aşınmaya karşı
NANOPROTECH, endüstriyel ve evsel kullanım için su geçirmez ve korozyon önleyici ürünlerin geliştirilmesinde on yıllık deneyime sahip bir şirkettir. Her ürünü yaratarak nanoteknoloji alanındaki en son gelişmeleri kullanıyoruz.
45
NANOPROTECH marka tanıtımı
dünyada 45 ülkede yapıldı
12
Şirket 2007 yılında kuruldu
35
Ürün çeşidi
35 seriden oluşur
AR-GE
Kendi bilimsel araştırma üssü.Yeni kompozisyonların sertifikalandırılması ve test edilmesi.

Üretim
İç ve dış pazar için ürün grupları.
Markalama ve paketleme.
Dağıtım
Dünya çapında 45 ülkede ve Rusyada 30 bölgesinde temsil ediliyoruz.

2012-2019 dönemlerinde şirketin ürün ve hizmetlerinin temsilcileri:
NANOPROTECH Ortakları
Ürünlerimiz Rusya'nın perakende zincirlerinde temsil edilmektedir ve Kalaşnikof Endişesi, Gazprom filosu, Gazprom Neft Rafı, Vodokanal, JSC Rus Demiryolları, Gorelectrotrans, PJSC Magnitogorsk Demir ve Çelik İşleri, Metropolitan ve Lensvet'te kullanılmaktadır.
ÜRÜN KATALOĞU
EVRENSEL
YAĞ
Ağır çalışmayı ortadan kaldırır, gıcırdıyor, sürtünme yüzeylerinin aşınmasını azaltır ve neme karşı da korur. Ulaşılması zor yerlere kolayca nüfuz eder.
ANTİ KOROZYON
Su yoğuşmasına, yağmura, sise, oksidasyona, paslanmaya karşı korur. Tüm malzemelere zararsız.
DİEELEKTRİK
Akım sızıntısını ve yalıtım bozulmasını önler.
Temas gruplarındaki geçici direnci azaltır, çalışma kararlılığını ve güvenliğini artırır.
YAĞMURDAN KORUNMA
Cam ve Plastik için su tutmaz kaplama.
SİLİKON
YAĞLAYICI
Silikon sprey, mineral yağ ve çözelti içermez. Sürtünen yüzeylerinin yağlanması ve bunların korunması için tasarlanmıştır. Silikon temelli yapılmıştır ve klor içeren solventler içermez. Yüzeyleri korur ve yağlar, güçlü bir şeffaf koruyucu örtü oluşturur. Temas eden plastiklerin gıcırtılarını yok eder. Kauçuk ve plastik detayların kurumasını ve ultraviyole etkisinden korur. Korur, yağlar, metallere ve ahşap yüzeylere bakım sağlar.
Daha Fazla Bilgi
Amaçlanan for:

- gıcırdamayı durdurmak, elastikiyeti artırmak ve sıcaklık dalgalanmaları durumunda buz tutmasını önlemek için araba kapısı hava şartlarına müdahale;

- kolay açılma için gresleme camı regülatör rayları ve kilit silindirleri;

- gıcırtıyı durdurmak ve servis ömrünü uzatmak için araba kapısı menteşelerini tedavi etmek;

- lastik yaşlanmayı durdurabildiği ve kurumasını önleyebildiği için uzun süre depolanmadan önce araba lastiklerinin işlenmesi.
Kullanım Kılavuzu:
 1. Sprey Kutusunu sallayın.

 2. Gres işlem görnüş yüzeye eşit şekilde püskürtün.

 3. Elektrik temas noktalarını tedavi etmek için kullanmayın.
PAS SÖKÜCÜ
Sıkışmış ve paslı somunların, cıvataların, saplamaların, vidaların, bağlantıların kolay sökülmesi ve gizli düşük yüklü sürtünme çiftinin yağlanması için tasarlanmıştır. Çözücü, gelişmiş bir nüfuz gücüne, korozyona ve
su yer değiştirme özellikleri. Bir açıcı sıvı, bir temizleyici,
pas çözücü, yağlayıcı vb.
OTOMOTİV
ELEKTROKONTAK TEMİZLEYİCİ
Profesyonel temizleyici yüksek kaliteli izopropanol temelinde oluşturuldu. Ürün klorik veya glikolik bileşenler içermez. Temas ettiği yüzeyleri ve bileşenleri hızlıca temizler, elektrikli ekipmanın genel performansını ve güvenilirliğini artırır. Temasın kopmasını ya da çözünmenin bozulmasını önler ve nemi tutan ve korozyona ve kıvılcımlara neden olan kirliliği temizler.
Daha fazla bilgi
 • Çok çeşitli kirlilikleri kolayca giderir: kir parçacıkları, yağ izleri, yağ, vb.

 • Kalıntı olmadan hızlı kurur

 • Yüzey hasarı olmadan yumuşak bir şekilde temizler

 • Çeşitli malzemelerle (metal, plastik, kauçuk, boyalı yüzeyler) iyi uyumludur, işlenmiş malzemeleri etkilemez.
Tedavi Süreci:
Temizleyiciyi kontamine kontaklara uygulayın. Bir süre bekledikten sonra, kir, oksit ve sülfür filmleri tamamen çıkıncaya kadar işlemi tekrarlayın. Ağır kirlenme durumunda, özel kirlenmenin mekanik tedavisi ile aynı anda kullanılabilir.

Sözleşmeyi ancak çözücüler yaklaşık 10-15 dakika içinde tamamen buharlaştıktan sonra yeniden enerji verin.
FREN DİŞLİ TEMİZLEYİCİ
Fren dişli temizleyici, fren mekanizmalarınıza, tüm metal yüzeyler için yüksek kalitede temizlemeye ve yağdan arınmaya özen göstermek için yapılmıştır. Fren diskleri, kampanalar, makaralar, bağlantı mekanizmaları ve elektrikli ekipmanın bakımı için tasarlanmıştır. Elektrikli kontakların, elektronik bileşenlerin ve soketlerin fren tozunu, yağ izlerini, teknik sıvıları, yağlamayı ve diğer yalıtım kirliliğini etkili bir şekilde siler, elektrikli cihazların arızalarını ve reddini önler. Düğümleri sökmeden fren balatalarının temizlenmesini sağlar, frenleme verimliliğini arttırır, aşınma yoğunluğunu ve fren mekanizmalarının ısınmasını azaltır. Metal yüzeyleri yağdan arındırır. Yüksek tesir etkisine sahiptir. Kısa devre ve akım kaçağı hariç hızla buharlaşır.
Daha fazla bilgi
Disk frenleri sökmeden yerel olarak temizlemenizi sağlar. Modern otomobillerde kullanılan tüm sürtünme malzemeleri için uyarlanmıştır. Debriyaj mekanizmalarını, süspansiyon ve şanzıman bileşenlerini etkin bir şekilde temizler Bisiklet zincirlerini, kompakt makine alt montajlarını ve ünitelerini vb. Temizlemek için kullanılabilir..‎
Kullanım kılavuzu:
 1. Fren kaliperi parçalarını tel fırçayla temizleyin.

 2. Püskürtme kutusunu sallayın ve bileşiği, fren balatası sürtünme yönü de dahil olmak üzere tüm kirli alanlara püskürtün.

 3. Çözünmüş kir dökülsün.

 4. Kaliperi basınçlı hava ile üfleyin veya bir bezle silin ve kurulayın.

 5. Bileşiğin plastik, kauçuk ve boyalı parçalarla temasından kaçının.
PLASTİK TEMİZLEYİCİ
Temizleyici, yağların, sıvıların, ziftlerin, bitümün, katran benzeri böcek kalıntılarının plastik yüzeylerden hızlı ve kolay bir şekilde çıkarılması için tasarlanmıştır. İçeri nüfuz gücü yüksektir, ulaşılması zor yerlerde bile kiri hızlı ve verimli bir şekilde temizler.
Tedavi Süreci:
 1. Yüzeyi hazırlayın. Toz ve her türlü kirleri temizleyin. Sonra iyice kurutun.

 2. Sprey kutusunu sallayın.

 3. Bileşiği plastik yüzeye 15-20 cm mesafeden uygulayın. Gösterge tablosunu parlatmanız ve araç ön camına bir miktar bileşik püskürtmeniz durumunda, temiz bir bez yardımıyla çıkarın.

 4. Yüzeyi kuru yumuşak bir bezle veya gerekirse bir kağıt havluyla cilalayın.

KUMAŞ KURU TEMİZLEME
Lekelerin ve kirliliğin çoğunluğunu arabanın iç döşemesinden ve halılarından etkili bir şekilde çıkarır. Buz çözücü reaktiflerin beyazımsı lekeleri dâhil olmak üzere çok özel kirlerle başarılı bir şekilde başa çıkar. Uygulanan yüzeylere anti-statik, kir tutmaz ve su tutmaz özellikler verir. Aynı zamanda yüzey, yenilik sağlayan ve kirliliğe karşı uzun vadeli bir koruyucu bariyer oluşturan özel bir yüksek teknoloji katmanıyla kaplanır.
Kullanım kılavuzu:
 1. 15 ° C'den yüksek sıcaklıklarda kullanın.

 2. Sprey kutusunu sallayın.

 3. Köpüğü kirlenmiş bir alana püskürtün ve 1-2 dakika bekletin.

 4. Püskürtülen alanı bir sünger veya fırça ile ovalayın ve kurulayın.

 5. Kuru köpük kalıntısını nemli bir bez veya elektrikli süpürge ile temizleyin. Gerekirse prosedürü tekrarlayın.
SPOR VE REKREASYON
ÇOK KULLANIMLI SPREY YAĞ
Metal, ekipman ve mekanizmaları her türlü nemden korur: yağmur, su yoğunlaşması, sis, yol reaktifleri, klorlu ve tuzlu su. Korozyon ve neme karşı yağlar ve korur. Çizikleri uzun süreli ortadan kaldırır. Paslanmış ve sıkışmış parçaları açar. Hareketli mekanizmaların -80 ° C'ye kadar donmasını önler.
SİLAH YAĞLAYICI
Tüfek, yivsiz ateşli silahlar, hava tabancaları, av ve spor silahları ve paintball silahları için nesil nesil silah yağı. Bu eşsiz bir ürün nemi tamamen ortadan kaldırır. Normal yağlayıcılarla karşılaştırıldığında, NANOPROTECH Silah Yağlayıcı nüfuz eder, yağlar ve uzun süre korur. Nano kaplama, gıcırtı ve yıpranmaya karşı 1 yıldan fazla korur. Ürünün herhangi bir hareketli mekanizma için kullanılması önerilir. Ürün önemli ölçüde silah ömrünü uzatır. Uzun süreli koruma için mükemmeldir.
SİLAH YAĞI
Korozyon işlemini durduran yüksek kaliteli yağ. Dayanıklı görünmez nano kaplama metal bileşenleri ve kolların mekanizmalarını en az 1 yıl güvenilir bir şekilde korur. Güçlendirilmiş formül, sahada hızlı temizlik sağlar. Koruma için mükemmel. Daha sonraki temizliği kolaylaştırır. Ahşap ve lake kaplamalar için zararsızdır. Silahın ömrünü önemli ölçüde uzatır.
SIVI SOĞUK MENEVİŞ
Sıvı soğuk meneviş NANOPROTECH, hasarlı tüfek ve tabanca namlularının dış yüzeylerine doğal siyah bir renk vermek için tasarlanmıştır. Menevişleme, evde dayanıklı bir koruyucu katman oluşturmanıza izin verir ve özel bilgi ve beceri gerektirmez.
SANAYİ
ENDÜSTRİYEL ANTİKORROZYON
Metal ve makineleri her türlü neme karşı korur (buhar, nem,
hava nemi, su yoğunlaşması, sprey, sis, yağmur, asit yağmuru, klorlu ve tuzlu su, hidrojen sülfit buharları, klor ve klor içeren gazlar vb.) ve korozyon oluşumunu önler; nemi giderir, güvenilir elastik koruyucu tabaka oluşturur.
SANAYİ
ELEKTROKANTAK TEMİZLEYİCİ
Elektrikli ekipmanı her türlü neme karşı korur (buhar, nem, hava nemi, su yoğunlaşması, sis, yağmur vb.); kısa devrelerin dönmesini önlemek; elektrik kontaklarında oksidasyon, mantar ve küf oluşumunu önler; geçici gerilim işlenmiş bağlantıları iyileştirir ve yüzey akımlarının bunlardan sızmasını önler;
Direnç göstergelerinin geri kazanılmasını, kaydedilmesini ve iyileştirilmesini sağlar Nemli bir ortamda elektrikli ekipmanlarda yalıtım.
BAYİLER
İşbirliği
On yıllık aktif çalışma ve sürekli gelişim tecrübesi sayesinde, Rus ve küresel pazarda ürün satışları hakkında geniş bilgiye sahibiz..

Rusya ve yurtdışındaki sanayi ve perakende sektörlerindeki ortaklarla verimli, istikrarlı bir etkileşim kurduk.

Sizi Nanoprotech ekibine katılmaya ve şehrinizde yenilikçi ürünler satmaya davet ediyoruz.
İşbirliği için bize yazın.

İLETİŞİM
Türkiye Genel Müdürlük Ofisi
Telefon numarası
Türkiye satış departmanı:
+90 (532) 702 6918
Bilgilendirme Departmanı:
+90 (532) 702 6918

Adres
M. Nezih Ozmen Mh. Mehmet Akif Cd. Kızılcık Sk. No:19 Kat:4,
Güngören / İstanbul.

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma
9:00 a.m. – 18:00 p.m.
Tatil günleri: Cumartesi, Pazar.
E-Posta
Ticari teklifler için:
info@nanoprotech.com.tr